Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: INSERT into captcha_sessions (uid, sid, ip_address, timestamp, form_id, solution, status, attempts) VALUES (0, 'fb5d9608627d83276d8d1899f2bbd108', '54.221.75.115', 1542246297, 'user_login_block', '256e460e5b76c3ce6dbfbd8bfd4f13a6', 0, 0) in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 99.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET token='a4b7f23b6cfa1e2cc2ffdffad7b9e64c' WHERE csid=12088138 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.module on line 216.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 12088138 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 12088138 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET timestamp=1542246297, solution='3fm3t' WHERE csid=12088138 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 111.

   ►Новоселиця туристична

    ►Екскурсія «Променад старим містом Чернівці»

 Організовуються постійні прогулянки та екскурсії до історичних, культурних та екологічних пам’ятках і місцях: (міста Чернівці, Хотин, Кам’янець-Подільський, монастир с. Банчени, всесвітній центр старообрядництва с. Біла Криниця, перевал Німчич, монастир «Аннина гора, гори Карпати тощо). Є можливість відвідати найбільший у Європі відпочинковий комплекс «Панорама» у м. Чернівці.

Крім пропозицій для чоловіків є також пропозиції для жінок. Це відвідування Банченського монастиря, де можна ознайомитися із господарством отця Михайла Жара, який пригрів своїм серцем майже двісті обездолених сиріт та отримав нагороду – Героя України.

Зимою – лижні прогулянки на гірськолижний комплексі Горбово та інші види екстримального зимового, і не тільки, відпочинку.

Організовуються виїзди до найбільшого в Європі розважально-відпочинкового комплексу «Панорама», на льодовий майданчик, який працює з вересня по травень, приватний зоопарк, народні гуляння та етнографічні заходи. Також є можливість для відві-дування Музею народної архітектури і побуту, визначних місць (в тому числі Всесвітній центр старообрядництва, пам’ятники внесені до складу всесвітніх культурних надбань, як в Україні так і в зарубіжні країни).

Можна відвідати старовинний єврейський некрополь, який знаходиться у прекрасному стані.

При необхідності виїзду в Румунію, групі необхідно за два місяці подати заявку для узгодження дати, бажаної культурної програми та відкриття віз.
Що є нововведенням в сфері відпочинку, це індивідуальний підхід та формування програми за побажаннями клієнтів, тобто, відпочиваючи у «ВАЛЕРІЯ» одночасно можна не тільки змістовно відпочити відвідуючи історичні та культурні центри, займаючись спортом, але й покращити своє здоров’я споживаючи екологічно чисті продукти, народними засобами та п’ючи чисту природну воду, адже Буковина є лідером із насиченості лікувальними джерелами.
Сьогодні мешканці Новоселиці та гості можуть відвідати туристичного комплексу «ВАЛЕРІЯ» - відмінне місце, де Ви можете відпочити з друзями чи відсвяткувати будь-яку подію, а також просто насолодитися приємними і корисними процедурами.