Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: INSERT into captcha_sessions (uid, sid, ip_address, timestamp, form_id, solution, status, attempts) VALUES (0, '6d8c5cbb456d0932087293acbbd8deef', '54.221.75.115', 1542247756, 'user_login_block', '06f2f9b67e7d3548fcd320c012a5551b', 0, 0) in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 99.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET token='a46622e9bb4003c3349bf3126befc28b' WHERE csid=12089310 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.module on line 216.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 12089310 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 12089310 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET timestamp=1542247756, solution='2AWbE' WHERE csid=12089310 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 111.

Загальні положення користування сайтом:

1. Адміністрація сайту залишає за собою право вимагати від відвідувачів виконання правил, встановлених адміністрацією.

2. Незнання правил не означає, що їх не слід виконувати. За умови розміщення ваших повідомлень на сайті Ви автоматично погоджуєтесь із вказаними правилами та будете їх дотримуватись.

3. Заборонено використовувати будь-які матеріалами, розміщені на сайті.

4. Матеріали, опубліковані на правах реклами, позначені відміткою "Реклама".

5. Права на всі матеріали, які було опубліковано на сайті, захищені відповідно до  українського та міжнародного законодавства щодо авторських та суміжних прав.

6. За зміст розміщених на сторінках сайту рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів відвідувачів адміністрація сайту відповідальності не несе. Думка коментарів, авторів статей може не збігатися з думкою адміністрації.

7. За збитки, понесені у випадку використання інформації сайту, адміністрація не несе.

Правила користування:

1. Читачем сайту може стати кожен, хто завітав за адресою …

2. Кожен зареєстрований на сайті користувач, із вказанням своїх даних та дійсної електроної адреси, може використовувати інтерактивні ресурси сайту.

3. Адміністрація використовуватиме електроні адреси, вказані при реєстрації, виключно в цілях розсилки повідомлень сайту, і ні в якому іншому разі.

4. Залишати повідомлення на сайті, а також залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.

Інформація про інтерактивні ресурси сайту:

1. Інтерактивні ресурси сайту призначаються для легкості обміну думками про тему, яку вказано в темі певного ресурсу.

2. Учасникам інтерактивних ресурсів дозволяється створювати власні повідомлення, окрім того вони можуть коментувати повідомлення інших учасників, ділитися власними думками та дискутувати на певні теми.

3. Модератор залишає за собою право переносити повідомлення в інший розділ, якщо вважає, що повідомлення розбігаються із темою ресурсу.

Заборонено:

1. закликати в повідомленнях до насильницької зміни конституційного ладу або захоплення державної влади; закликати до зміни адміністративних меж та кордонів країни, закликати до порушення порядку; заклики до насилля, розбійницьких дій, пов’язаних із нищенням, до виселення громадян, а також заклики, які провокують розв’язання міжрасового, міжнаціонального або воєнного конфлікту.

2. прямо або непрямо висловлювати образи користувачам ресурсу, політикам, журналістам, авторам статей та адміністрації стосовно національних, расових або релігійних ознак. Заборонені також висловлювання шовіністичного характеру.

3. виражатися нецензурною лайкою, вкладати в повідомлення порнографічний, еротичний чи сексуальний зміст.

4. провокувати своїми висловлюваннями конфлікт між учасниками ресурсу.

5. розміщувати повідомлення рекламного та комерційного характеру та повідомлення, що не несуть в собі інформації або не відносяться до тематики певного ресурсу.

7. чинити на ресурсі інші дії, які заборонено законодавством України.

Інформація про модерування:

1. Інтерактивні ресурси (маються на увазі коментарі, форуми, блоги і т.д.) являються  постмодерованими. Це значить, що модератор після розміщення повідомлення на ресурсі, прочитує його.

2. У випадку, якщо модератор прочитав певне повідомлення і вирішив, що тим чи іншим чином це повідомлення порушує правила ресурсу, він залишає за собою право видалити його.

3. Кожен користувач має правопоскаржитися на коментар. Якщо коментар набере певну кількість скарг, він скривається для перегляду модератором.

4. У разі незгоди із рішенням модератора, користувач має можливість написати в службу техпідтримки.

Підсумкові положення:

1. За адміністрацією залишається право змінювати дані правила. В разі змін на сайті буде опублікована відповідна інформація.

2. За адміністрацією закріплене право позбавити користування сайтом учасника, який час від часу порушує наведені правила.

3. Адміністрація сайту за висловлювання користувачів відповідальності не несе.

4. Адміністрація завжди прислухається до побажань або пропозицій користувачів ресурсу щодо роботи сайту.

5. Відповідальність за зміст коментарів та повідомлень, опублікованих на сайті, несе їх автор.