Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

 Шановні краяни!

Повідомляємо Вас про те, що в м. Новоселиця по вул. Центральна, 27 (навпроти кінотеатру) відкрився стоматологічний кабінет «Арт ДЕНТ», який знаходиться на 2-му поверсі торгового центру «Гранд».

Лікарі кабінету відвідали різноманітні курси та симпозіуми, як в Україні, так і закордоном для підвищення рівня якості своєї роботи. Персонал працює з найновішим, сучасним європейським обладнанням, за допомогою якого можна якісно та надійно надавати стоматологічні послуги. Особлива увага надається професійній гігієні ротової порожнини.

В «Арт ДЕНТ» проводиться лікування карієсу зубів та його ускладнень; перелікування раніше лікованих зубів. Навчання на практичних курсах дозволило здійснювати невидимі та естетичні реставрації пломби фото полімерними («гельовими») матеріалами. Ускладнення карієсу (запалення нерва) лікується методом «горячої гутаперчі», який за даними світових досліджень, в порівнянні зі звичайним методом, вважається одним з найкращих і є запорукою успішного прогнозу та знижує ризик утворення кист та гранульом. В результаті якісне пломбування кореневих каналів є надійним фундаментом для майбутнього протезування. Лікарі безкоштовно проконсультують та нададуть інформацію щодо покращення здоров’я Вашої ротової порожнини.


                     СТОМАТОЛОГІЯ

                         «Арт ДЕНТ»

  •     миттєве реагування проти болю;
  •     лагідний підхід до кожного пацієнта;
  •     найсучасніше зарубіжне обладнання;
  •     найефективніша техніка пост лікування;
  •     лікування і профілактика ротової порожнини.

За довідками звертайтесь за телефонами:

099 605 49 13, 097 937 71 25

Ласкаво просимо!