Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

Головне управління статистики у Чернівецькій області інформує, що підприємствами та організаціями усіх видів економічної діяльності Новоселицького району у червні п.р. використано майже 264 тонни палива дизельного, 134 тонни вугілля кам’яного, 122 тис.м3 газу природного, 49 тонн бензину моторного та 27 тонн мазутів топкових.
У порівнянні з червнем 2011р. збільшилося використання мазутів топкових у 5,1 раза, газу природного – на 48%, дизельного палива – на 32% та вугілля кам’яного – на 17%, проте зменшилося споживання бензину моторного на 12%.
Частка обсягу використання енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти підприємствами та організаціями району становила 4,7% від загальнообласного обсягу. Для порівняння, цей показник по підприємствах сусідніх Хотинського та Герцаївського районів становив 1,9% та 1,0% відповідно.
Станом на 1 липня 2012р. залишки енергетичних ресурсів у споживачів та постачальників району склали: вугілля кам’яного – 1306 тонн, дизельного пального – 186 тонн та бензину моторного – 44 тонни.

Заступник начальника
Головного управління В.С. Дронь