Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

Подаруйте дитині сім’ю
З приводу створення прийомних сімей звертайтеся до районного центру соціальних служб для сім ї, дітей та молоді, тел./факс 2-30-63 та до служби у справах дітей Новоселицької райдержадміністрації, тел. 2-02-86.

Кому з нас не доводилося бачити на вулицях міста, у ринковому натовпі обличчя безпритульних дітей, сиріт? Їх не сплутаєш з іншими, у них погляд особливий – дітей, яких ніхто не притулить, дітей, у яких вкрали дитинство найближчі їм люди. Або жорстокі життєві обставини.
Буваючи не раз у дитячих закладах с.Оршівці Кіцманського району та Чернівців, переконався, що ці діти такі ж, як і наші: вродливі, розумні, кмітливі, дотепні, талановиті. Одне їх відрізняє – очі. Вони сумні, без блиску, бо в них не віддзеркалюються материнська ласка і батьківське тепло. Та й мрії різні: наші мріють про більш досконалу мобілку, комп’ютер, мопед, а вони – про маму і тата, братика чи сестричку, про рідний дім і сімейну вечерю, а ще про те, щоб ніколи не чути образливого прізвиська „дитбудинківець”. Мріють, що колись завітають до дитбудинку молода вродлива жінка й сильний поважний чоловік і скажуть: „Збирайся, Іванку, поїдемо додому. Ми – твої батьки”.
Люди, які подарували чужій дитині родинний затишок і батьківську любов, достойні, на мою думку, найвищих почестей і нагород. Нині в районі уже створено вісім прийомних сімей, в яких знайшли своє дитяче щастя дванадцятеро дітей. Держава опікується ними, надаючи щедру матеріальну допомогу. Прийомна сім’я – це сім’я або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, що добровільно за плату взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і забезпечує належні умови для зростання таких дітей в сімейному оточенні. Це форма родинного виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, це така сім’я, яка замінила їй рідну і взяла на себе відповідальність та обов'язок виростити і виховати дитину. Прийомна сім’я дозволяє ліквідувати великі інтер¬нати, будинки дитини, розмістити дитину у найкращі умови для виживання, захисту, виховання і розвитку, повернути до суспільства дітей з різними фізичними і розумовими вадами, підготувати дитину-сироту до самостійного життя, здійснити її соціалізацію у сприятливих умовах, відновити зв’язки з біологічною сім’єю, родичами, розв’язати емоційні, соціальні, економічно-територіальні та інші проблеми дітей-сиріт, реалізувати їхні права у суспільстві (і перш за все - право на виховання і розвиток у сім’ї), надати їм позитивний досвід сімейного життя.
Шановні громадяни! Якщо вам не байдужа доля маленьких знедолених, у ваших серцях живе любов до ближнього, а ваші домівки зможуть зігріти маленькі сердечка і запалити в них вогник золотого дитинства, наслідуйте цей величний приклад – створюйте прийомні сім’ї!

З приводу створення прийомних сімей звертайтеся до районного центру соціальних служб для сім ї, дітей та молоді, тел. 2-30-63 та до служби у справах дітей райдержадміністрації, тел. 2-02-86.