Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

У приміщенні Чернівецької обласної державної адміністрації відбулося підсумкове засідання Організаційного комітету з проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” у Чернівецькій області.
У ході засідання Оргкомітету визначено переможців та лауреатів ІІ туру Конкурсу у двох номінаціях “Кращий керівник” і “Кращий спеціаліст”.
Переможцями стали:
У номінації “Кращий керівник” серед державних службовців районних державних адміністрацій Чернівецької області – Цирдя Віра Василівна – завідувач сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату Герцаївської райдержадміністрації.
У номінації “Кращий спеціаліст” серед державних службовців Чернівецької обласної державної адміністрації - Бухаров Сергій Андрійович – головний спеціаліст відділу з питань охорони культурної спадщини, національностей та релігії управління культури Чернівецької облдержадміністрації.
У номінації “Кращий спеціаліст” серед державних службовців районних державних адміністрацій Чернівецької області – Рибак Ігор Вікторович – головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій Новоселицької райдержадміністрації.
Лауреатами стали:
У номінації “Кращий керівник” серед державних службовців районних державних адміністрацій Чернівецької області – Гресь Микола Олександрович – завідувач сектору з питань праці управління праці та соціального захисту населення Кіцманської райдержадміністрації (II місце) та КучейникСвітлана Василівна – начальник організаційного відділу апарату Кельменецької райдержадміністрації (III місце).
У номінації “Кращий спеціаліст” серед державних службовців Чернівецької обласної державної адміністрації – АннинСвітлана Іванівна – головний спеціаліст відділу у справах сім'ї та молоді управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації (II місце) та КарлійчукВіталіна Георгіївна – головний спеціаліст відділу транскордонного співробітництва та залучення іноземних інвестицій управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Чернівецької облдержадміністрації (III місце).
У номінації “Кращий спеціаліст” серед державних службовців районних державних адміністрацій Чернівецької області – Пінтелей Адріан Іванович –головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Герцаївської райдержадміністрації (II місце) та Дзюрбан Олена Тодорівна – головний спеціаліст районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вижницької райдержадміністрації (III місце).
Вітаємо!