Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: INSERT into captcha_sessions (uid, sid, ip_address, timestamp, form_id, solution, status, attempts) VALUES (0, '2c8da4a80bdd5e0dcad3cbf8444096b7', '54.166.141.12', 1529947255, 'user_login_block', 'ae4d9a84b837a855efc0573e1ee563cd', 0, 0) in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 99.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET token='475d964b5cf4a35e7e520e9014f35027' WHERE csid=5950833 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.module on line 216.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 5950833 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 5950833 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET timestamp=1529947255, solution='9WTaM' WHERE csid=5950833 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 111.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Науковці переконані, что мамонти вимерли саме через несприятливі природні процеси.
Мамонти на території Берингії - північно-східного Сибіру, Чукотки та Аляски, вимерли 11 500 років тому через різке похолодання на півночі і заміни степів на болота і тайгу на півдні регіону. Стародавні люди-мисливці мало вплинули на процес зникнення цих тварин, заявляють російські та американські палеонтологи в статті, опублікованій у журналі Nature Communications. "Старовинні люди не чинили істотного впливу на мамонтові популяції Сибіру і Аляски, а головним фактором вимирання мамонтів все-таки були природні процеси", - сказав один із авторів роботи, російський палеонтолог Ярослав Кузьмін. Зазначимо, на сьогоднішній день не існує спільної думки про причини вимирання мегафауни Льодовикового періоду. Читайте: У Дніпропетровську показали череп мамонта, якому 30 тис. років Частина вчених вважає, що мамонти вимерли виключно через зміну клімату, тоді як інші палеонтологи дотримуються гіпотези рівного "внеску" людини і клімату в зникнення гігантських тварин в Азії та Америці. За словами Кузьміна та його американського колеги Глена Макдональда, аналіз зразків ґрунту вказав на те, що приблизно 30 тис. років тому сталося похолодання клімату і типова їжа мамонтів - чагарники і трав'янисті рослини - була замінена на рослинність торф'яних боліт в північних районах Берингії. Як вважають палеонтологи, це стало причиною значного скорочення популяції шерстистих родичів слона на території й Азії, і Північної Америки. Ареал проживання сибірських та американських мамонтів змістився на південь, у більш сприятливі для проживання райони. В останньому періоді їх існування - від 20 до 10 тис. років тому - мамонти пережили короткий популяційний "бум", за яким слідувало швидке скорочення ареалу проживання на півдні Сибіру та Америки, де степи і трав'янисті рівнини стали заростати тайгою або перетворюватися на болота. Приблизно 13 тис. років тому на півночі Азії та Аляски почалося різке похолодання, яке й "добило" залишки популяцій мамонтів, які втекли на північ від потепління в південних регіонах.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/nauka_it/vcheni-viznali-lyudey-nevinnimi-u-vimiranni-mamon...