Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

Сьогодні українці намагаються не дисонувати із Заходом

 

Світлана Крачило, дизайнер

Головна тенденція літа (не світова, а наша, українська) – це надання переваги спортивному стилю або спортивній класиці чи романтичному спорту. Тобто основний напрямок – не дисонувати із Заходом. Особисто я підтримую такі бажання чернівчан. Єдине "але", коли по місту прогулюються в тренувальних штанах. Ще кілька років тому мій знайомий і досить спостережливий дизайнер з Італії, перебуваючи на Буковині, пожартував, що спортивний костюм з лампасами є українським національним одягом.

Тож коли людина грамотно й продумано добирає спортивний стиль в одязі, то це не лише зручно і комфортно, але й красиво.

Стосовно основних тенденцій кольорової гами будь-якого літа – це різні світлі кольори або яскраві й обов’язково необхідно забути про темні барви.

Бути модною – немодно

Анна Статнік, дизайнер

Я за те, щоб у кожної людини був власний стиль, щоб вона не притримувалася якихось рамок. Скажімо, ось модний смарагдовий колір, тож всі мають лише його й носити. Адже значно цікавіше, коли люди відрізняються один від одного, а не є "однаково модними".

Тож вибираючи одяг, треба прислухатися до свого серця, а не займатися плагіатом. Бо мода-модою, а по-справжньому стильний той, хто на ній не зациклений. Головне – індивідуальність.

Чернівчани обирають вінтаж та українську стилізацію

Людмила Петровська, дизайнер

Сьогодні популярними серед чернівчан є вінтаж (поєднання старовинних елементів із сучасним, наприклад, просторі сукні з рюшами й мереживом ручної роботи) та українська стилізація (на спідницях та сукнях викладено різнопланові фолькові мережива, стрічки тощо). Окрім того, стилізація під український одяг часто трапляється і на футболках, і на туніках, і на чоловічих сучасних сорочках.

Актуальна кольорова гама цього літа – пастельні відтінки: колір пудри, беж з рожевим змішаний, молочні барви і дещо коричнева гама.

 

Джерело: http://vidido.ua