Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

У суботу, 12 травня, у Новоселиці пройшов випускний бал для одинадцятикласників трьох шкіл міста. Аби привітати їх, на центральній площі зібралися чиновники, вчителі, рідні та друзі. Екс-школярі традиційно пройшлися головними вулицями міста, завітали до церкви та відбули урочистості, на яких отримали заслужені нагороди та медалі.

У місті Новоселиця учні Новоселицької гімназії, районного ліцею та ЗОШ І-ІІІ ст. атестат про повну середню освіту отримали 72 випускників. Під бурні оплески присутніх – шкільної молоді, батьків, вчителів, мешканців міста керівники району та області вручили 14 золотих і 2 срібні медалі випускникам, які гідно здали екзамени та досягли значних успіхів у навчанні. У свою чергу, від імені випускників Новоселицької гімназії, ліцею, загальноосвітньої школи № 3 завдячили вчителям за знання, мудрі поради, а батькам за витримку та турботу найкращі випускники – Сергій Обершт, Крістіна Бичковська, Юліана Казак.
Завершилось свято гарним прощальним шкільним вальсом випускників загальноосвітніх шкіл міста.

Всього в районі 649 випускників. Державні нагороди – золоті і срібні медалі отримали 72 випускника.

Нагадаємо, що цьогоріч свято останнього дзвоника та випускні бали у школах країни відбуваються більш, ніж на місяць раніше, аніж зазвичай через проведення Євро-2012.

Ірина ВОРНІЧЕСА

 

 

Джерело: http://vidido.ua