Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

Взялася освоювати нове хобі буковинка Олена Сайчук близько року назад і відтоді це для неї не лише спосіб здивувати друзів, а й заспокоїти нерви.

– Починалося все з того, що якоїсь миті мені стало шкода витрачати гроші на такі непотрібні дрібнички, які часто дарують на день народження, - розповідає Олена. - І я спробувала зробити букет із семи машинок з цукерками всередині. Правду кажучи, не зовсім вийшло, але зрозуміла, що мені це подобається та допомагає зняти стрес. До того ж подарунок, зроблений своїми руками, набагато цінніший за придбаний у магазині і це фактично безвідходне виробництво (сміється, - авт.). Якщо якась цукерка розмоталася, або приклеїлась не так, чи розламалась - доводиться їсти.

 

На виготовлення корзинки з підсніжниками дівчина витратила близько півтора години. Для цього їй знадобилися, звісно, цукерки, ножиці, прозорий і кольоровий скотч, стрічки, картон, пінопласт, збочистки, тонкий дріт, обгорстка для квітів та сизаль. Більшість реквізиту дівчина купує на Калинівському ринку, у канецлярських, квіткових та дитячих магазинах.

 

Джерело: http://vidido.ua