Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: INSERT into captcha_sessions (uid, sid, ip_address, timestamp, form_id, solution, status, attempts) VALUES (0, '61518e7b5e30f134e153a74a3ae4ef24', '54.80.188.87', 1539896360, 'user_login_block', '217f324fd524fe676dface7502786b00', 0, 0) in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 99.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET token='e613098213e87e0d029a5403835dcae3' WHERE csid=10745510 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.module on line 216.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 10745510 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 10745510 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET timestamp=1539896360, solution='b8rSr' WHERE csid=10745510 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 111.

 Тут зібрано підбірку телеграм-каналів для  НУО, активістів, благодійників та усіх тих, хто хоче змінити світ.

Громадський Єдиноріг. Ділиться корисними матеріалами для громадських організацій, благодійників та некомерційних ініціатив.

Громадський Простір. Медіа для третього сектору.  У ГП-Телеграм потрапляє найцікавіше з можливостей (гранти, конкурси, вакансії…), подій, лайфхаків для ГО та громадських активістів.

Відкриті дані. Канал про відкриті дані від команди Opendatabot. Аналізують наявні відкриті дані в Україні та світі. Розказують, як розуміти цифри.

Дивовижні. Корисна та цікава інформація про конкурси, можливості та діяльність ГО “Дивовижні”

Studway-diem. Потік можливостей для студентів та молоді від команди Studway

Ukrainian Volunteer Service. Анонси волонтерських можливостей.

Чесно. Слідкують за роботою депутатів. Розповідають правду про політиків і партії

Київський молодіжний центр. Пишуть про можливості для молоді та події в столиці для активістів.

Схеми. Програма журналістських розслідувань, що викриває високопосадову корупцію.

VoxUkraine. Найцікавіший економічний контент з усього світу, що містить рішення українських проблем.

Третій сектор. Аня – співзасновниця Ukrainian Volunteer Service пише про теорію та практику творення змін, ділиться корисними посиланнями та ідеями.

Irrpinfo. Канал ІРРП – Інституту розвитку регіональної преси: тренінги, гранти, медіатренди 

ОПОРА – Новини. Головні новини з сайту Громадянської мережі ОПОРА

Lobby X Ukraine. Вакансії з фокусом в громадському секторі та справжніх командах реформаторів в уряді  

Для тих, хто ще не користується..

Telegram - це програма для обміну повідомленнями. На сьогодні - один з найпопулярніших мобільних месенджерів. Адже він дуже простий та зручний у користуванні. Навіть починаючи з реєстрації - аккаунт в Telegram прив'язується до номеру телефону користувача. 
Ви можете писати тим людям, які є у вашій телефонній книзі та мають Telegram (а також запросити їх туди :)
Ви можете створити закриту групу з обраного вами кола осіб для спілкування/роботи.
Ви можете підписатись на канали, що є інструментами для трансляції публічних повідомлень широкому загалу. Саме список таких каналів порадили вам вище :)
Ви можете самі створити канал, якщо маєте про що розповідати широкому загалу, або просувати свій бренд.
Ви можете підписатись на ботів. Це спеціальні акаунти, які вміють обробляти і відправляти повідомлення в автоматичному режимі. Боти можуть розсилати новини і навіть відповідати на нескладні питання.  Боти можуть розповісти про погоду на завтра, дати зведення останніх новин, знайти для вас найближчий кінотеатр, конвертувати файл в інший формат, підібрати авіаквитки і готелі.
Та ще безліч інших функцій, спрямованих полегшити життя :)