Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: INSERT into captcha_sessions (uid, sid, ip_address, timestamp, form_id, solution, status, attempts) VALUES (0, '210349dd527e6a940e8df354d6603d43', '54.80.219.236', 1537336746, 'user_login_block', 'bb8b1b8d380845f7ceadecf5bef701df', 0, 0) in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 99.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET token='2beb6276dda959a3d43b75b265cd6da9' WHERE csid=9758414 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.module on line 216.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 9758414 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 9758414 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET timestamp=1537336746, solution='M2Mib' WHERE csid=9758414 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 111.

 Internews запускає безкоштовний конструктор веб-сайтів для місцевих засобів масової інформації. News Templ розроблений для збільшення присутності в Інтернеті ЗМІ, які не мають достатнього фінансування, з великих і малих міст Грузії, Молдови та України. Перевага цього конструктора порівняно з такими службами як WordPress або Squarespace полягає в тому, що він розроблений спеціально для медіа-сайтів. Сервіс пропонує сім окремих шаблонів та 14 корисних для Інтернет-видань плагінів (таких як Paypal Donations та Google XML Sitemaps), готових до встановлення. Тим не менш, платформа побудована на вільній та відкритій версії WordPress з великою спільнотою користувачів.

Зручний конструктор допоможе створити новий веб-сайт всього за 20-30 хвилин. News Templ можна використати для налаштування та адаптації нового веб-сайту до потреб окремих випусків новин, конструктор має вбудовану систему керування змістом, яка дозволяє швидко та інтуїтивно створювати, редагувати та публікувати мультимедійний та інтерактивний контент. Інструкції з використання News Templ будуть доступні румунською, українською, грузинською та англійською мовами.

«Значна кількість місцевих ЗМІ регіону втрачають потенційну аудиторію та не здатні змагатись із закордонними конкурентами через погано розроблені веб-сайти та відсутність експертної ІТ-підтримки», – говорить Анжела Сірбу, яка здійснює нагляд за ініціативою. «Конструктор News Templ допоможе місцевим засобам масової інформації впроваджувати нові формати онлайн-журналістики та охопити нову аудиторію».

Партнерами Internews Network в цій ініціативі є Незалежний центр журналістики (Молдова), Інтерньюз-Україна та Internews Грузія. Для отримання додаткової інформації звертайтесь до Олега Ганта, адміністратора конструктора: oleg.gant@gmail.com.