Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

♦ Гідрологічна пам'ятка природи - джерело "Магала".  Розташоване на місці, де раніше було невелике озерце. Складається з двох колодязів глибиною 5 м, і займає площу в 0,3  га. Вода гідрокарбонатно-натрієва, мінералізація - 1,4 г/л, дебіт 200000 л/добу. Взимку колодязі не промерзають. Охороняється з 1979 р.

Гідрологічна пам’ятка природи - "Магалянська мінеральна -2".

У криниці глибиною 5 м на західній окраїни с. Магала знаходиться   мінеральна вода гідрокарбонатно-натрієва, лужна, мінералізація - 1,2 г/л, дебіт води не визначений. За вмістом солей подібна  до мінеральних вод "Буковинська"  і  "Боржомі".  Може  використовуватись для  лікування шлунково-кишечного тракту.

 ♦ На гребені “Хвилі”
 “Хвиля” – відпочинково-розважального комплексу на воді, розташованого між Магалою та Боянами. Це – місце літнього відпочинку досить відоме і популярне як серед жителів Новоселиччини, так і обласного центру. За день, повідомив Михайло Саїнчук, приватний підприємець, цей рекреаційний об’єкт може прийняти до 300 відпочивальників. Окрім того, що тут готують смачну рибу, “Хвиля” – серед тих лічених у районі водойм, де працює рятувальна служба на воді. В будиночках на березі ставка можна зупинитись на ніч з родиною. На протилежному березі завершуються роботи з будівництва готельного комплексу. У найближчих планах господарів, за словами пана Саїнчука, – спорудження канатної дороги, котра має з’єднати “Хвилю” з “Сонячною долиною”: “маємо за мету зробити тутешні місця одні­єю з кращих в Європі рекреаційних баз”. Не маю сумнівів, що так і буде.